יעוץ וליווי עסקי
 תחומי עיסוק
 מידע שימושי
 עקרונות קומיטמנט
 ניהול והערכת סיכוני אשראי - אנליזות חוב
 מצגות
 כלכליסט- 26.12.2011- אזורים
 כלכליסט- 9.1.2012- אלקטרה נדל˝ן
 כלכליסט- 24.1.2012- נאנט
 כלכליסט-12.12.2011- גאון אחזקות
 כלכליסט- 06.02.2012 - גירון
 כלכליסט-05.03.2012 מכתשים אגן
 מעריב עסקים- 4.4.2012 - הערת עסק חי לישאל
 מעריב עסקים- 25.7.2012- אנליזות בנקים
 מעריב עסקים- 18.07.2012- ועדת זקן
 מעריב עסקים- 07.08.2012 - קבוצת פישמן
 מעריב עסקים- 24.09.2012 החזר חוב פטרוכימיים
 מעריב- 25.10.12 -הכנסות בריטיש ישראל ייפגעו
 צור קשר
 
קומיטמנט חותרים להצלחה
יעוץ וליווי עסקימידע שימושי

ליווי עסקי - זכות שהיא חובה

ליווי עסקי - זכות שהיא חובה

ליווי עסקי - זכות שהיא חובה

ליווי עסקי - זכות שהיא חובה

כאשר עולות שאלות מסוג זה אצל בעל העסק, זה הזמן לפנות לקבלת שירות של ליווי וייעוץ עסקי. עם זאת, מאחר ותחום זה מכיל בתוכו שלל תתי-תחומים, התמחויות ושירותים, שאלות רבות ומבלבלות צצות על פני השטח - מה זה ליווי עסקי? מה הוא כולל? מי צריך ליווי עסקי? מתי צריך ליווי עסקי? איך לבחור מלווה עסקי? להלן מידע קצר אודות ליווי עסקי וכיצד הוא יכול לסייע גם לעסק שלכם.

מהו ליווי עסקי?
ליווי עסקי כשמו כן הוא, ליווי לעסקים. כל עסק שרוצה להתפתח, מחזיק תחתיו מספר עובדים מקצועיים כגון מנהל חשבונות, עו"ד ורואה חשבון. מומחים אלו עוסקים במתן שירות מקצועי לעסק, שירות אשר בעל העסק לרוב אינו מתמחה בו. כך גם לגבי ליווי עסקי.

מלווה עסקי הוא מומחה אשר מספק שירותי ייעוץ, ליווי ויישום שונים. מטרתם, להפוך את העסק לרווחי ויעיל יותר. מלווה עסקי בוחן את מצבו הנכחי של העסק ומציע במידת הצורך תוכנית שינוי או תוכנית הבראה הכוללת ניהול פיננסי נכון, הגדלת הכנסות, ניהול עובדים, ייעוץ שיווקי ועוד. תפקידו הנוסף של מלווה עסקי הוא ללוות את העסק בתהליך השינוי וההבראה עד  ליישומן בפועל של ההמלצות ולספק כלים ופתרונות חלופיים במידת הצורך.

מי צריך ליווי עסקי ומתי כדאי לעשות זאת?
ליווי עסקי מומלץ ונחוץ לכל עסק. כל עסק, גם המצליח ביותר, נתקל בשלב כלשהו בקשיים וסיכונים למיניהם. בכדי למנף את יכולות העסק ולגרום לו לשגשג ולהצליח, כדאי להוסיף נקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית בנוגע להתנהלות העסקית וכיצד ניתן לשפר אותה. זאת בנוסף  למצבים המחייבים התערבות חיצונית כגון הפסדים ממושכים, קשיים בהתאמת העסק לתקופה ולמצב המשתנים ואי יכולת למנף רעיונות חדשים. במצבים כגון אלה, חיוני ביותר לערב מלווה מקצועי.

בחירת מלווה עסקי מקצועי
השוק רווי במלווים עסקיים ולכן חשוב לבחור אדם עם ניסיון והמלצות, אדם פתוח וקשוב, ובעיקר אדם אשר ניחן בנסיון רב תחומי. חשוב לדעת כי תהליך ליווי עסקי נמשך מספר חודשים עד שנה. עם זאת, בתהליך ליווי עסקי מוצלח ניתן לראות תוצאות במהירות יחסית.

תוצאות - הן הכלי הטוב ביותר עבורכם כדי לבחון אם בחרתם במלווה עסקי טוב.
צור קשר
דף הביתהדפסהמפת האתר